neděle, 14 listopad 2021 19:53

Charitativní závod pro Lucinku!

Charitativní závod pro Lucinku!

Přátelé, kamarádi, příznivci simracingu a vy věrní diváci či fanoušci TTR! Rádi bychom vás pozvali k účasti na projektu, který mezi simracingovou CZ/SK komunitou nemá obdoby.

Je nám potěšením Vám představit projekt „Pomáháme Simracingem“. Jedná se o projekt, při kterém se povedlo spojit jednotlivé komunity CZ/SK scény pro dobrou věc, jako je charita. V tomto prvním případě jsme se rozhodli podpořit Lucinku, která trpí onemocněním spinální svalové atrofie typ I, kdy její léčba a rehabilitace je velmi finančně náročná.

Atrofie typu I je onemocnění odumírání tkáně. V případě Lucinky se jedná přímo o odumírání svalstva, kdy může dojít až k odumření toho nejdůležitějšího svalu, srdce, Výdělek z tohoto projektu půjde na pomůcky, rehabilitace a další pomoc při léčbě, aby Lucinka mohla opět žít normální život, hýbat se a chodit do školy jako normální děti.

Vytrvalostní 12ti hodinový závod kategorií GT3 a LMP2 na okruhu Road America se uskuteční dne 11.12.2021 na platformě iRacing. Start streamu bude v 13:00 hodin na Twitch kanále www.twitch.tv/ert_esport_team. Budeme moc rádi, pokud nás v našem úsilí podpoříte, ať účastí v závodu, na komentovaném streamu nebo přímo finančním darem pro Lucinku, v jakékoliv velikosti.

Pokud budete chtít přispět finanční částkou, můžete tak učinit buď přímo při streamu v den konání nebo můžete využít TTR jako prostředníka. V případě druhé možnosti, zasílejte své příspěvky prostřednictvím PayPalu nebo bankovního účtu 5724954339/0800, kdy do poznámky vždy uveďte "Lucinka". TTR v den konání celou čátku věnuje jménem TTR jako komunity.

Předem děkujeme jménem vedení TTR, Lucinky a všech zúčastněných za Vaši případnou podporu!

Autor: Michal "Jaguar" Kovařík
Úprava: Tomáš "Meny" Slíva