Discord

Po víc jak roce se komunita Pomáhame Simracingom vrací s dalšími závody, které mají za úkol pomáhat. Na území Česka a Slovenska je mnoho rodin, které potřebují pomocnou ruku, proto bylo těžké vybrat jen jednu, které pomůžeme tentokrát...

Děti, kterým se podle názvu syndrómu také říká "prvosenkové děti" (Primrose syndrom), bývají postižené v mentálních, smyslových a pohybových oblastech. Malá Eliška je bohužel jednou z nich. Proto budeme rádi, když se spolu s naší komunitou zapojíte do pomoci Elišce a přispějete libovolnou částkou. Vše co se během tohoto závodu povede vybrat připadne rodině Elišky. Společně jí můžeme udělat život snesitelnější.

Do závodu je možné přihlásit sebe nebo svůj tým pomocí tohoto Přihlašovacího formuláře, který vyplníte a odešlete. Poté se vám pořadatelé ozvou a doladí s vámi další detaily. Popřípadě se můžete pro více informací přidat na Discord komunity Pomáhame Simracingom.

Informace o závodu a časový harmonogram:

Datum: 11.3.2023
Platforma: iRacing
Trať: Watkins Glen Classic Boot
Start serveru:
15:00 CET
Start závodu:
16:00 CET

Trénink:
50min
Kvalifikace: 10min (solo)
Délka závodu: 360min (6h)
Start:
letmý

Počet
jezdců: 1-3 na tým
Fair share: vypnuto
Setup:
open
Inc. Limit:
40x (DT každých dalších 15x)
Fast repair:
0
BOP:
žádné (jede se pode aktuálního vyvážení od iR)
Počasí: náhodně generované

Povolená vozidla (GT3):
- BMW M4 GT3
- Ferrari 488 GT3 Evo
- Lamborghini Huracán GT3 EVO
- Mercedes AMG GT3 2020
- Porsche 911 GT3 R
- Audi R8 LMS GT3
- McLaren MP4-12C GT3
- Ford GT GT3

Díky spolupráci s naší komunitou vám celý závod sprostředkujeme na našem Twitch kanále Time To Race se zajímavým komentářem. Proto si poznamenejte datum 11.3.2023 do svého kalendáře a pokud se rozhodnete neúčastnit se závodu přímmo, tak se přijdě alespoň se podívat jak česko-slovenská simracingová komunita dokáže držet spolu a společně podat pomocnou ruku potřebným. Třeba se rozhodnete také přispět na Elišku. Tom můžete už teď přímo ZDE!