Discord

Pokud bylo první kolo seriálu TTR GT3 otevřené, nedočkavci nemohli dospat pokračování na Watkins Glen. Rychlý okruh, který neodpouští sebemenší chybu totiž sliboval neméně napínavou bitvu nervů a koncentrace. To by ale nesměl dorazit Adam Pilo.

Úřadující šampión osedlal osvědčené AMGčko a postavil se do první řady vedle Ferrari Michala Limona. Netrvalo dlouho a byl v čele, odkud zbytku startovního pole mával na shledanou. Pořadí za Pilovo zády se měnilo tak, jak piloti dávali / nedávali bus stop, nejkritičtější místo okruhu. Chyboval zde Limon a do nesnází se pár kol po startu dostal i vítěz ze Spa Matěj Šurhaňák. Stejně jako většina kolegů se stal obětí obrubníku na nájezdu. Stop byl v tomto případě o bariéru...

Za Pilem se pořadí ustálilo krátce po první polovině v podobě Malec a Sehnall. Tito dva pánové také nakonec obsadili zbývající stupně pódia a díky nasbíraným bodům z prvních dvou závodů je na čele šampionátu dělí pouhý bod.

Další závod se pojede na Floridském uskákaném letištním okruhu Sebring již 2.11.2023. Jako vždy bude vysílán živě s komentářem na kanále Time To Race.


Autor: Jakub "Planty" Krafek