Discord

Nový ročník TTRHL odstartoval

Již 3. sezóna hokejové ligy pod záštitou TTR odstartovala v pondělí 14. března! Do ligy se přihlásilo rovných 10 týmů, včetně dvojnásobných mistrů z Kostiřezu, přibyli však i staronové týmy jako Kometa Brno, která po sezóně opět vyhlašuje útok na titul. Velká novinka od této sezóny jsou streamy na náš Twitch, kde se budou streamovat vybraná utkání ligy. 

Již 3. sezóna hokejové ligy pod záštitou TTR odstartovala v pondělí 14. března! Do ligy se přihlásilo rovných 10 týmů, včetně dvojnásobných mistrů z Kostiřezu, přibyli však i staronové týmy jako Kometa Brno, která po sezóně opět vyhlašuje útok na titul. Velká novinka od této sezóny jsou streamy na náš twitch, kde se budou streamovat vybraná utkání ligy. 

V minulé sezóně jsme byli svědky velmi vyrovnaných bojů na všech frontách a nakonec základní část ovládli hráči Kostiřezu, kteří bezproblémově prošli do finále, kde narazili na své rivaly HobbyKy. Oba kluby spolu již hráli v 1. sezóně semifinále a to se promítlo i do finále. Zápasy byly maximálně o 2 branky a hrálo se i prodloužení a však opět HobbyCi neuspěli, když ve vyrovnané sérii prohráli 3:1 na zápasy.

Tyto zápasy byly jen předzvěstí do nové sezóny, která je již v plném proudu a už nám nabídla spoustu zajímavých výsledků jako první prohru úřadujících šampionů. V dobrém světle se ukázal i nový tým Prohibice Stock, který potrápil jednoho z adeptů na titul Kometu a následně přejeli TTR Hockey Team poměrem 10:3 díky tomu se posunuli na 3. místo průběžné tabulky.

V mezisezóně se odehrála i spousta zajímavých přestupů mezi jeden z největších patří přestup Ceo of Lucka z Frýdku, který ukončil své působení v lize do BlackGum, nebo šokující přestup mladého talentu Thathgoaliho z TTR do Komety od které si slibuje zisk ligového titulu.

Jestli Vás zajímá více informací klikněte zde.Autor: Michal "Jaguar" Kovařík
Úprava: Michal "Jaguar" Kovařík